lekarz diabetolog

Strona główna Dyskusje Insulinowi lekarz diabetolog

Przeglądasz 14 postów - 1 do 14 (z 14 w sumie)
  • Autor
    admin
    Keymaster

Cześć, jestem Monika i mam pytanie jakiego lekarza polecacie ?? Najlepiej by przyjmował w Rzeszowie. Chodzi mi o lekarza dla osób dorosłych bo mam skończone 18 lat i poszukuję lekarza, który mnie wysłucha i w razie problemów mi pomoże. Bardzo proszę o jakieś namiary. Z góry bardzo dziękuję. 🙂

anonimowa
    Keymaster

Właśnie, zastanawiam się czy na forum istnieje jakiś ranking lekarzy z różnych miast? Ja akurat poszukuję informacji w temacie diabetolog Łódź. Jeśli ktoś coś wie, będziemy wdzięczne 🙂

Ania34
    Keymaster

Ja osobiście polecam Leszek Czupryniaka, przyjmuje na modrzewiowej 29. Świetny specjalista, korzystam z jego porad już od jakiegoś czasu

monika270595
    Keymaster

dziękuję za informacje 🙂 ale on przyjmuje w Rzeszowie??

Ania34
    Keymaster

Może się poprawię, Leszek Czupryniak przyjmuje w Łodzi 🙂 W Rzeszowie to nie wiem 🙂

monika270595
    Keymaster

ok :)) dzięki za infoo 😛

admin
    Keymaster

Sprawdzony diabetolog Łódź, to dr Kusowska 🙂 http://www.kusowska.pl/oferta-diabetologia.php

robertoo
    Keymaster

Co do doktor Kusowskiej to mam mieszane uczucia, co do jej kompetencji w dziedzinie cukrzycy. Może kardiologiem jest dobrym ale w trakcie wizyty miałem wrażenie, że nie bardzo zna się w temacie odpowiedniej diety dla cukrzyka.

Ja ze swojej strony bardzo polecam Joanne Bodalską-Lipińską. Świetny fachowiec w swojej dziedzinie

Maciek
    Keymaster

Ja polecam Katarzynę Jusiak

monika270595
    Keymaster

A pani dr. Jusiak w jakim mieście przyjmuje?? 🙂
    Bo ja poszukuje lekarza w Rzeszowie 🙂

admin
    Keymaster

Jeszcze jakiś czas temu nie wypowiedziałabym się na takim forum, ale życie płata różne figle. Obecnie mogę już mieć własne zdanie. Ze swojego doświadczenia i opinii znajomych mogę śmiało polecić każdego diabetologa w Łodzi z tej poradni – http://melissamed.pl/diabetolog. Lekarze, którzy tam pracują bardzo mi pomogli w momencie, gdy cukrzyca dopiero zaczynała być moim życiowym towarzyszem. Byłam już kilkanaście razy na wizytach u obu lekarzy i o obojgu mam bardzo dobre zdanie. Wszystko mi wytłumaczyli, zlecili niezbędne badania, uświadomili czym jest ta choroba i że da się z nią w miarę normalnie żyć. Teraz jestem pod ich stałą kontrolą i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uczę się tej nowej sytuacji, ale wiem, że mam wsparcie doświadczonych lekarzy, a to jest niezwykle ważne, szczególnie na samym początku choroby.

Piotr
    Keymaster

Osobiście polecam gabinet diabetologiczny na ul. Wyszyńskiego, znajdujący się w centrum medycznym All Med. Fachowa pomoc i bardzo indywidualne podejście do pacjenta.

Piotr
    Keymaster

Osobiście polecam gabinet diabetologiczny na ul. Wyszyńskiego, znajdujący się w centrum medycznym All Med. Fachowa pomoc i bardzo indywidualne podejście do pacjenta.

Diabetologia

marekser
    Keymaster

Ja mam ogólnie takie doświadczenie, że większość informacji można znaleźć w internecie na temat żywienia przy cukrzycy. Raz poszedłem do lekarza i nic nowego się nie dowiedziałem względem tego co już wiedziałem. Więc na początek radzę wszystkim poczytać w internecie, a potem ewentualnie już z pytaniami na które nie znalazło się odpowiedzi iść do lekarza.

Przeglądasz 14 postów - 1 do 14 (z 14 w sumie)
  • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć w tym temacie.