insulinowi.pl Dyskusje Insulinowi Jak przytyć przy cukrzycy? ( Typ1)

Jak przytyć przy cukrzycy? ( Typ1)

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy, i był ostatnio uaktualniony  Milkaa 4 lat, 3 miesięcy temu.

Przeglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 w sumie)
  • #12769 Autor: Gimmiee
    Odpowiedź 12 września 2013 na 22:55

Witam, mam chłopaka który ma 21 lat i ma znaczną niedowagę. Choruje on na cukrzycę typu 1 od 16-go roku życia . Piszę ja w jego sprawie ponieważ on, szczerze mówiąc wstydzi się cukrzycy nie lubi z nikim o tym rozmawiać, nawet czasami doprowadza go to do łez. Dlatego postanowiłam mu pomóc i szukam pomocy jak on może przytyć przy cukrzycy . Korzystał już z dietetyka jak miał 19 lat przytył ok 5 kg i koniec – i tak ważył za mało. A teraz znów te 5 kg ubyło. Źle się z tym czuje ja i on.  Proszę pomóżcie.

#12941 Autor: Emilka
    Odpowiedź 23 grudnia 2013 na 10:41

Skoro pod opieką lekarza jednak te 5 kg przytył, to może warto byłoby to kontynuować?

#13015 Autor: Milkaa
    Odpowiedź 13 lutego 2014 na 12:33

Syn mojej znajomej miał podobny problem, również korzystał z pomocy dietetyka i udało mu się przytyć. Większość ludzi z kilkoma kg nadwagi zazdrości szczupłym osobom, a przytyć jest chyba nawet trudniej niż schudnąć. Dobra dieta dla cukrzyków, ułożona przez kompetentną osobę na pewno pomoże. Trzymam kciuki.

Przeglądasz 3 posty - 1 do 3 (z 3 w sumie)

Nie będzie publikowany

Odpowiedź

Możliwość komentowania jest wyłączona.